Brad Pitt Bullet Train Kadrosunda

Brad Pitt Bullet Train Kadrosunda

  Temmuz 7, 2020

  421 Okunma

David Leitch’in yönettiği “Bullet Train” filminin kadrosuna Brad Pitt dahil oldu.Zak Olkewicz’in senaristliğini yaptığı “Bullet Train” bir Japon romanı olan “Maria Beetle”ın sinema uyarlaması olacak. Hikaye, Tokyo’dan Morioka’ya giden hızlı trendeki beş suikastçıyı odağına alıyor. Görevlerinin birbirlerine bağlı olduğ...

David Leitch’in yönettiği “Bullet Train” filminin kadrosuna Brad Pitt dahil oldu.

Zak Olkewicz’in senaristliğini yaptığı “Bullet Train” bir Japon romanı olan “Maria Beetle”ın sinema uyarlaması olacak. Hikaye, Tokyo’dan Morioka’ya giden hızlı trendeki beş suikastçıyı odağına alıyor. Görevlerinin birbirlerine bağlı olduğunu öğrenen suikastçılar, zaman ilerledikçe trenden kimin canlı çıkacağı ve sağ kalanı neler beklediği konusunda düşüncelere dalarlar.

“Deadpool 2” ve “Fast & Furious Presents: Hobbs & Shaw” filmlerinin yönetmeni David Leitch’in geçtiğimiz ay kadrosuna dahil olduğu film, Sony yapımcılığında olacak. Filmin bu yılın sonlarına doğru çekimlere başlaması planlanıyor. Tek bir mekanda geçeceği için oyuncular ve çekim ekibinin güvenliği adına steril bir stüdyo kurulması daha kolay olacak gibi görünüyor.

Quentin Tarantino’nun yönettiği “Once Upon a Time in Hollywood” filmindeki performansı ile Oscar kazanan Brad Pitt’in son olarak dahil olduğu “Bullet Train” sinemaseverleri heyecanlandıracağa benziyor.

Yorum Alanı
SON EKLENEN HABERLER
POPÜLER HABERLER