Charlie Kaufman’ın Yeni Filmi Eylül’de Yayınlanacak

Charlie Kaufman’ın Yeni Filmi Eylül’de Yayınlanacak

  Temmuz 7, 2020

  373 Okunma

 Charlie Kaufman yeni bir yapımda yer almayalı uzun zaman olmuştu. Özellikle yönetmen olarak göremediğimiz Kaufman bu durumu değiştirmek üzere.Netflix’in yapımcısı olduğu, Charlie Kaufman’ı yönetmen olarak göreceğimiz “I’m Thinking Of Ending Things” Eylül 2020 tarihinde yayınlanmaya başlayacak.Iain Reid’in 2016 yılın...

 

Charlie Kaufman yeni bir yapımda yer almayalı uzun zaman olmuştu. Özellikle yönetmen olarak göremediğimiz Kaufman bu durumu değiştirmek üzere.

Netflix’in yapımcısı olduğu, Charlie Kaufman’ı yönetmen olarak göreceğimiz “I’m Thinking Of Ending Things” Eylül 2020 tarihinde yayınlanmaya başlayacak.

Iain Reid’in 2016 yılında yazdığı aynı adlı romandan uyarlanacak filmde, Jake (Jesse Plemons) ailesini ziyaret etmek için ıssız bir yerde olan çiftliklerine doğru yola çıkar. Ayrılmak üzere olduğu sevgilisi (Jessie Buckley) ile birlikte çıktığı bu yolda, Jake beklenmedik şekilde başka bir yola girer ve yolun ortasında kalırlar. Bu sırada gerilimin açık açık yükseldiği bir tartışma başlar. Çiftliğe vardıklarında aslında Jake’i tanıdığını sanan sevgilisi durumun bambaşka olduğunu anlar…

David Thewlis, Toni Collette ve Colby Minifie gibi ünlü isimlerin de kadrosunda olduğu “I’m Thinking Of Ending Things” 4 Eylül 2020’de Netflix üzerinden yayınlanacak.

 

Yorum Alanı
SON EKLENEN HABERLER
POPÜLER HABERLER