Greenland Fragmanı Yayınlandı

Greenland Fragmanı Yayınlandı

  Temmuz 7, 2020

  582 Okunma

Gerard Butler’ın başrolde olduğu “Greenland” filminden ilk fragman yayınlandı.Rick Roman Waugh’un yönettiği ve Gerard Butler’ın başrolde olduğu “Greenland”den ilk fragman geldi. “Angel Has Fallen” filminde de beraber çalışan ikilinin yeni filmi önümüzdeki günlerde vizyona girecek.Durdurulamayan bir gökt...

Gerard Butler’ın başrolde olduğu “Greenland” filminden ilk fragman yayınlandı.

Rick Roman Waugh’un yönettiği ve Gerard Butler’ın başrolde olduğu “Greenland”den ilk fragman geldi. “Angel Has Fallen” filminde de beraber çalışan ikilinin yeni filmi önümüzdeki günlerde vizyona girecek.

Durdurulamayan bir göktaşı Dünya’ya yaklaşmaktadır. Çarpışma sırasında büyük bir yıkım yaratacağı beklenen göktaşından korunmak için ise tek bir bölge vardır, Greenland… John Garrity (Gerard Butler) ve eşi Allison (Morena Baccarin) ile çiftin oğlu Nathan, sığınak bulmak için Greenland’e doğru yola çıkarlar. Ancak doğanın ve insanların içinde bulunduğu karmaşa bu yolcuğu o kadar kolay kılmayacaktır. Yaklaşan göktaşının parçalarının atmosfere girmesi ve Dünya’nın çeşitli yerlerinden felaket haberlerinin bir bir gelmesi ile birlikte John ve Allison Garrity insanlığın en vahşi, kanunsuz şekli ile karşı karşıya kalırlar. Küresel felaketin geri sayımı devam ederken sığınağa ulaşmaya çalışan aile zorlu bir yolculuktan geçer.

Fragmanda belirli bir tarih verilmese de “Greenland” İngiltere’de Ağustos ayında sinemalarda vizyona girecek.

Yorum Alanı
SON EKLENEN HABERLER
POPÜLER HABERLER