Mulan Ağustos 2020’de Vizyona Girecek

Mulan Ağustos 2020’de Vizyona Girecek

  Temmuz 7, 2020

  482 Okunma

Disney, “Mulan” için yeni vizyon tarihini Ağustos 2020 olarak belirledi.Koronavirüs salgınından dolayı ertelenen filmlerin yeni vizyon tarihleri açıklanmaya başladı. Stüdyoların ve sinema severlerin kaygılarından dolayı Temmuz ayının da geçmesini beklemeye karar veren yapım şirketleri yeni vizyon tarihlerini Ağustos ayına yoğunlaştırdı. Vizyon tarihin...

Disney, “Mulan” için yeni vizyon tarihini Ağustos 2020 olarak belirledi.

Koronavirüs salgınından dolayı ertelenen filmlerin yeni vizyon tarihleri açıklanmaya başladı. Stüdyoların ve sinema severlerin kaygılarından dolayı Temmuz ayının da geçmesini beklemeye karar veren yapım şirketleri yeni vizyon tarihlerini Ağustos ayına yoğunlaştırdı. Vizyon tarihini değiştiren son film Disney’in “Mulan” filmi oldu. Yapılan yeni açıklamaya göre “Mulan” 21 Ağustos 2020 tarihinde ABD’de gösterime girecek.

“Tenet” filminin öncü olduğu vizyon değişiklikleri, Russel Crowe’un başrolünde olduğu “Unhinged” filmini de etkiledi. “Unhinged”in 31 Temmuz 2020 tarihinde vizyona girmesi bekleniyor.

“Mulan” filminin ertelenmesi beklenmedik değildi. Daha önce yapılan açıklamada filmin Disney+’ta değil sinemalarda gösterime girmesini istediklerini belirten stüdyo, “Pandemiden dolayı “Mulan” ile ilgili vizyon tarihlerini esnetme yolunu seçiyoruz. Filmin gücünü ve verdiği duyguyu en iyi sinema salonunda seyirciye aktarabileceğimize inanıyoruz.” şeklinde yaptığı açıklamada bu durumu beklediklerini gösterdi.

Yorum Alanı
SON EKLENEN HABERLER
POPÜLER HABERLER