Spider-Man 3 Eylülde Çekimlere Başlayabilir

Spider-Man 3 Eylülde Çekimlere Başlayabilir

  Temmuz 7, 2020

  395 Okunma

Marvel Sinematik Evreni “Spider-Man 3” için Eylül 2020’de çekimlere hazırlanıyor. Ancak Sony’nin de ortak olacağı bu yapım için henüz resmi bir açıklama gelmedi.Marvel Stüdyoları, “Spider-Man 3” için Eylül ayında çekimlere başlayabileceğini açıkladı. Tam tarih verilmese de Eylül ayını ...

Marvel Sinematik Evreni “Spider-Man 3” için Eylül 2020’de çekimlere hazırlanıyor. Ancak Sony’nin de ortak olacağı bu yapım için henüz resmi bir açıklama gelmedi.

Marvel Stüdyoları, “Spider-Man 3” için Eylül ayında çekimlere başlayabileceğini açıkladı. Tam tarih verilmese de Eylül ayını işaret eden yapımcılar, Sony’nin kararını bekliyor. Sony ise pandemiden dolayı verilen tarih için henüz bir açıklama yapmadı. Koronavirüs salgını olmasaydı Temmuz ayı içinde çekimlere başlayacak olan yapım için belirlenen vizyon tarihi Kasım 2021 olarak duyurulmuştu.

Belirlenen vizyon tarihi için oldukça fazla değişken bulunuyor. Çekimin başlayabilmesi bir yana halen devam eden koronavirüs kaynaklı sağlık problemleri gündemde. Bunun dışında Tom Holland’ın başrolünde olduğu “Uncharted” filmi de “Spider-Man 3”ten önce vizyona girmesi planlanan yapımlar arasında. Sony’nin yapımcısı olduğu “Uncharted” filmi için de halen soru işaretleri mevcut. Sony’nin daha önce yaptığı açıklamalara göre bu yapımlar için sonbaharda çekimlerin başlaması planlanıyor ancak çekimler başladıktan sonra tekrar durdurulmayacağının bir garantisi yok.

Geçtiğimiz haftalarda çekimlerine tekrar başlayan yapımlar sinemaseverleri umutlandırsa da salgın durumu her şeyi belirleyici kılacak gibi görünüyor. Çekimlerine başlayan yapımları yakından takip edecek olan Sony, çekim ekiplerinde herhangi bir sağlık problemi ortaya çıkmadığı takdirde, kendi yapımlarının çekimlerine başlayacak diyebiliriz.

Yorum Alanı
SON EKLENEN HABERLER
POPÜLER HABERLER