The Tax Collector Fragmanı Yayınlandı

The Tax Collector Fragmanı Yayınlandı

  Temmuz 7, 2020

  402 Okunma

Shia LaBeouf’lu “The Tax Collector” fragmanı yayınlandı.Yönetmen ve senarist David Ayer en son Shia LaBeouf ile iş birliği yaptığında ortaya “Fury” filmi çıkmıştı. İkilinin yeni yapımı olan “The Tax Collector”den ilk fragman geldi. LaBeouf’u Creeper karakterinde gördüğümüz filmde, Creeper, Wizard isminde bir su&cc...

Shia LaBeouf’lu “The Tax Collector” fragmanı yayınlandı.

Yönetmen ve senarist David Ayer en son Shia LaBeouf ile iş birliği yaptığında ortaya “Fury” filmi çıkmıştı. İkilinin yeni yapımı olan “The Tax Collector”den ilk fragman geldi.

LaBeouf’u Creeper karakterinde gördüğümüz filmde, Creeper, Wizard isminde bir suç baronu için çalışmaktadır. Yerel çetelerin gelirinden “vergi toplayan” Creeper, ortağı David (Bobby Soto) ile birlikte çeşitli şiddet yöntemleri izleyerek işlerini yapmaktadır. Vergi toplayarak çeteleri kontrol altında tutan Wizard’ın hükmü eski düşmanı Los Angeles’a geri döndüğünde tehlikeye girer ve savaş kaçınılmaz olur. David’in aklında ise önemli olan tek şeyi korumak vardır, yani ailesini.

“The Tax Collector” 7 Ağustos 2020 tarihinde ABD’de vizyona girecek. Aynı tarihte dijital kopyalarına erişim ve internet gösterimi de başlayacak.

Yorum Alanı
SON EKLENEN HABERLER
POPÜLER HABERLER